EL DORADO 12+15+21Y 40% 0,7l SET (kazeta)

El Dorado Display obsahuje 3 ks El Dorado Rum 12y, 15y, 21y a dřevěný prezentér. Dodává se v designovém kartonu.

4 890,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Sada prémiových třtinových rumů, dřevěný prezentér obsahuje 3 ks El Dorado Rum - 12 Y.O, 15 Y.O a 21 Y.O, dodává se v designovém kartonu.

12 Y.O - Prémiový rum z jihoamerické Guyany vyznačující se jemnou, vyzrálou a lahodnou chutí. Ve sklepích Demerara Distillers zrál v dubových sudech po dobu 12 let. Základ 12ti letého El Dorado rumu je míchán z rumu pocházejícího z unikátní sudové kontinuální   destilace (Wooden Coffey Continuous Still), kterou dnes používá pouze Demerara Distillers, a   z rumu připraveného kotlíkovou destilací. Pro dosažení žádané finální chuti, komplexnosti a bohatosti přidává sklepmistr další vybrané rumy. Staření rumu probíhá v dubových sudech v Guyaně, jejíž tropické klima poskytuje ideální podmínky pro zrání. Při teplotě 30-34 stupňů Celsia je oxidační proces rychlejší a vytváří delikátnější aroma. Při těchto podmínkách jsou též nežádoucí látky absorbovány dřevem sudu. Tento proces se nazývá „měknutí“ a probíhá tak dlouho, jak dlouho je rum v přímém kontaktu   se dřevem sudu. Pro staření jsou používány starší dubové sudy převážně po bourbonu. Středně hluboká zlatavá barva. Velmi atraktivní vůně cukrové třtiny, medu, karamelu a   hrozinek. V chuti krásně bohatý, vyvážený a vyzrálý, s tóny kůže, koření a pomerančové kůry. Po počátečním nasládlém charakteru přichází nádherný, suchý konec. Velmi elegantní rum.

15 Y.O -  Prémiový rum z jihoamerické Guyany vyznačující se jemnou, vyzrálou a lahodnou chutí. Ve sklepích Demerara Distillers zrál v dubových sudech po dobu 15 let. Základ 15ti letého El Dorado rum je míchán z rumu pocházejícího z unikátní sudové kontinuální   destilace (Wooden Coffey Continuous Still), kterou dnes používá pouze Demerara Distillers, a   z rumu připraveného kotlíkovou destilací. Pro dosažení žádané finální chuti, komplexnosti a bohatosti přidává sklepmistr další vybrané rumy stařené 15 a více let. Staření rumu probíhá v dubových sudech po dobu minimálně 15ti let v Guyaně, jejíž tropické   klima poskytuje ideální podmínky pro zrání. Při teplotě 30-34 stupňů Celsia je oxidační proces   rychlejší a vytváří delikátnější aroma. Při těchto podmínkách jsou též nežádoucí látky absorbovány dřevem sudu. Tento proces se nazývá „měknutí“ a probíhá tak dlouho, jak dlouho je rum v přímém kontaktu se dřevem sudu. Pro staření jsou používány starší dubové sudy   převážně po bourbonu. Degustace: Středně hluboká zlatavá barva. Plná bohatá vůně tmavé kávy, kandovaných pomerančů, mandlí, tmavé čokolády a vanilky. Překrásně kulatý a osvěžující s nádherně se rozvíjející chutí. Hluboký,   s bohatými ovocnými podtóny, super harmonický. Vynikající, dlouhý s vyrovnaným dozvukem.

21 Y.O - Prémiový rum z jihoamerické Guyany vyznačující se jemnou, vyzrálou a lahodnou chutí. Ve sklepích Demerara Distillers zrál v dubových sudech po dobu 21 let. Základ 21ti letého El Dorado rumu je míchán z rumu pocházejícího z unikátní sudové kontinuální   destilace (WoodenCoffey Continuous Still), kterou dnes používá pouze DemeraraDistillers, a z rumu připraveného kotlíkovou destilací . Pro dosažení žádané finální chuti, komplexnosti a bohatosti přidává sklepmistr další vybrané rumy. Staření rumu probíhá v dubových sudech v Guyaně, jejíž tropické klima poskytuje ideální podmínky pro zrání. Při teplotě 30-34 stupňů Celsia je oxidační proces rychlejší a vytváří   delikátnější aroma. Při těchto podmínkách jsou též nežádoucí látky absorbovány dřevem sudu. Tento proces se nazývá „měknutí“ a probíhá tak dlouho, jak dlouho je rum v přímém kontaktu   se dřevem sudu. Pro staření jsou používány starší dubové sudy převážně po bourbonu. Tento znamenitý rum jednoznačně patří k rumům nejvyšší kvality, je namíchán z vybraných rumů, které zrají v dubových sudech. Má středně zlatou barvu, velkolepé vůni dominuje vjem   třtinového cukru, karamelu, sušených švestek, hořké čokolády a vanilky. Nádherně harmonický rum, který si zaslouží pomalé požitkářské popíjení.

Obchodní značka: EL DORADO

Obsah alkoholu: 1x40 %, 2x43%

Objem: 3 x 0,7 l

Země původu: Guyana

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen Váš věk.  

Hodnocení: 7,4  až 8,3 / 10

1330730.70

Parametry

Obsah alkoholu
1x40%, 2x43%
Obsah:
0,7 L
Zrání:
12 let až 21 let
Hodnocení
7,4 - 8,3 / 10
Země původu
Guyana

Specifické reference

ean13
8715151260730
Komentáře (0)