Mouka bezlepková Nominal - 500g

Bezlepková mouka Nomix je určena ke každodennímu použití v kuchyni. Byla vyvinuta tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce podobala mouce pšeničné. Pro svou univerzálnost ji lze použít v opravdu širokém spektru sladkých i slaných pokrmů (těsta kynutá, třená, křehká, litá, odpalovaná..). Upečete z ní koláče, buchty, knedlíky, lívance, palačinky, křehká těsta i vánoční cukroví, ale také třeba pizzu nebo přílohový knedlík. 

69,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Bezlepková mouka Nomix je určena ke každodennímu použití v kuchyni. Byla vyvinuta tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce podobala mouce pšeničné. Pro svou univerzálnost ji lze použít v opravdu širokém spektru sladkých i slaných pokrmů (těsta kynutá, třená, křehká, litá, odpalovaná..). Upečete z ní koláče, buchty, knedlíky, lívance, palačinky, křehká těsta i vánoční cukroví, ale také třeba pizzu nebo přílohový knedlík. Skvělé recepty najdete uvnitř balení.

Složení: deproteinovaný pšeničný škrob, lupínová mouka, kukuřičná mouka, lněná mouka, cukr, zahušťovadlo: guarová mouka, slunečnicový lecitin, kypřící látka (E450, E500).

Země původu: Česká republika

Hmotnost: 500 g

Komentáře (0)