CURTIS Dessert tea collection (kolekce čajů)

Šest skvělých příchutí, pět sáčků od každého, jedno společné balení. To je ve zkratce Curtis Dessert Tea Collection. Z kolekce čajů jako z kouzelné krabičky se line vůně zeleného, černého i bílého čaje, manga, hroznového vína nebo čokolády a pomeranče.

232,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
dodání do 14 dní

Šest skvělých příchutí, pět sáčků od každého, jedno společné balení. To je ve zkratce Curtis Dessert Tea Collection. Z kolekce čajů jako z kouzelné krabičky se line vůně zeleného, černého i bílého čaje, manga, hroznového vína nebo čokolády a pomeranče. Na co z toho máte nyní chuť? Čaje Curtis jsou výjimečné svými neočekávanými kombinacemi čajů s kousky ovoce. Historie čaje Curtis začala v roce 2003 v Londýně, kdy byla založena společnost Curtis & Partridge London, která o tři roky později přešla pod společnost MAY. Nyní si v nabídce Curtis najde každý svou oblíbenou chuť, od čínského oolong čaje, až po černý cejlonský čaj s kousky různých ovocných plodů. Hlavní část produktové řady značky dnes představují čaje v pyramidových sáčcích, které vytváří prostor pro rozvinutí čajových lístků, díky čemuž se chuť čaje může naplno projevit.

Složení: Orange Chocolate (Černý čaj, příchuť čokolády a pomeranče, pomerančová kůra, kousky kakaa), Truffle (Černý čaj, kousky kakaa, příchuť čokoládových pralinek), Earl Grey (Černý čaj, citrusová kůra, příchuť bergamotu s přírodním éterickým olejem), Mango (Zelený čaj, kousky jablek, květ růže, příchuť manga), Bountea (Bílý čaj, šípek, kousky jablek, příchuť dračího ovoce, regulátor kyselosti), Isabela Grape (Černý čaj, příchuť hroznového vína, květy růže).

balení: 30 sáčků (58g)

Curtis

Parametry

Obchodní značka:
Curtis
Komentáře (0)