Nové Fernet Stock 38 % 0,5 l + 2x sklo GB Zobrazit větší

Fernet Stock 38 % 0,5 l + 2x sklo GB

New product

Tajemství unikátní receptury výjimečného nápoje Fernet Stock je přísně střežené již od roku 1927. Jejím základem je jedinečná směs čtrnácti pečlivě vybraných bylin z celého světa.

Více informací

319,00 Kč s DPH

Více informací

Tajemství unikátní receptury výjimečného nápoje Fernet Stock je přísně střežené již od roku 1927.Jejím základem je jedinečná směs čtrnácti pečlivě vybraných bylin z celého světa. Unikátní výroba je založená na mistrovském umu, ruční přípravě bylin, jejich maceraci a několikaměsíčním zrání v sudech.  Jen tak může FERNET STOCK docílit své originální chuti. Základem originální chuti Fernetu Stock je speciálně vybraná směs 14 bylin. Každý rok se k výrobě Fernetu Stock spotřebuje několik set tun sušených bylin. Nakoupit všechny byliny vyžaduje doslova cestu kolem celého světa. Základní macerát vzniká louhováním bylin v lihu po dobu 8 týdnů. Jedná se o vysoce kvalitní, velejemný, třikrát destilovaný́ líh. Následně se byliny odfiltrují a cistý macerát další dva měsíce zraje v tancích. Do macerátu se dále přidává voda s unikátními minerálními vlastnostmi ze speciálního tuzemského, 50 metru hlubokého, vrtu a další složky jako je cukr a karamelový kulér.

Skutečným mágem výroby je mistr destilér. Hlídá a pečlivě sleduje každý okamžik výroby Fernetu Stock. Recepturu, která je jinak uložená v sejfu, nosí také ve své hlavě a nevyzradit její tajemství je jeho ctí. Navíc recept pokaždé ovlivní matka příroda. Byliny vyzrají každý rok jinak a poměry se musí přizpůsobit. Mistr destilér jednotlivé rostlinky chuťově i vizuálně hodnotí, potom určuje jejich kvalitu a přizpůsobuje poměr v receptuře. Pak kontroluje poměr a ochutnává, neboť každé várce bylin příroda dává jinou sílu. Fernet Stock následně zraje několik dalších měsíců v sudech. Trvá až rok, než se Fernet Stock dostane k zákazníkům.

Obchodní značka: Fernet Stock

Obsah alkoholu: 38 % obj.

Objem: 0,5 l

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen Váš věk.

Země původu: Česká republika